00:25
סטודיו לריקוד מרגרה

אתה רוכב על קו MRT מזרח ואתה מרגיש בודד. אתה מחליט לצפות בסרט בטלפון החכם שלך על רומן מסתורין. לדרמה האהובה עליך יש גם פרק חדש ואתה להוט לצפות בו גם כן.

היית כל כך עסוק בימים האחרונים, שאין לך מושג לאן נעלם הזמן.

לו רק היה מקום אחד שבו אתה יכול לעשות את כל זה ועוד!

היכרות: סטודיו לריקוד מרגרה

סטודיו לריקוד מרגרה שם לו למטרה להציע פעילויות מהנות ותכליתיות כגון הפעלות ריקוד קבוצתיות בנושאים שונים, שיעורי ריקוד מקצועיים, שיעורי כושר זומבה, מפגש ריקוד מזכוכית, סדנאות תיאטרון, תערוכות גלריות אמנות ומתן במה לבתי ספר שרוצים לעסוק ב סיורי חשיפה עם מדינות/אזורי יעד באסיה פסיפיק https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Jerusalem.php

סטודיו לריקוד מרגרה מחויב לטפח סביבה שבה התלמידים מעודדים ותומכים בשאיפתם לטפח חיים בריאים ופרודוקטיביים באמצעות חינוך אינטלקטואלי וגופני תוך אחריות גבוהה להשתתפות.

המטה של מכון ריקוד מרגרה ממוקם בלוס אנג'לס. לאור נוכחותם בארצות הברית והמוניטין שלהם כאחד מבתי הספר הטובים ביותר לריקוד, אין זה סוד שהם מושכים רקדנים סטודנטים מכל רחבי הארץ.

Margara Dance Studio הוא סטודיו לריקוד מבוסס סינסינטי המחויב להעשיר את חייהם של תלמידיו הנוכחיים והעתידיים בהדרכה ידועה, מחויבות למצוינות, עידוד ליצירתיות וביצועים כלליים.

סטודיו לריקוד מרגרה מעשיר את האני הפיזי, האינטלקטואלי, הרגשי, הרוחני והחברתי של הרקדנים מנקודת מבט מאוזנת והוליסטית על ידי אימוץ סגנונות ריקודים בודדים.

הסטודיו לריקוד מרגרה שהחל את פעילותו מאז 2012, מציע את הצורה המודרנית ביותר של הודו, אך זולה ביותר, של שיעורי ריקוד. יש מגוון רחב של סגנונות ריקוד בסטודיו שלנו, מקלאסי ועד ברזילאי ובכל מקום ביניהם.

מה אתה מקבל כשאתה קונה שיעור אחד+1?

אחד האולפנים הוותיקים לריקוד בלאהור - Margara Dance Studio מספק חינוך איכותי לריקוד בהתאם לרמה הבינלאומית.

Margara Dance Studio הוקם בשנת 1989 על ידי Mini Ghaznavi כדי לספק לדור החדש סטודיו באיכות הבינלאומית הגבוהה ביותר. הסטודיו פועל מאז והוא אחד האולפנים הוותיקים בלאהור.

הוא מספק תכנית לימודים מחושבת היטב עם דגש על סטנדרטים גבוהים של יצירתיות, חינוך, אנרגיה התמודדות מודעת עם סגנונות ביצוע שונים ושילוב מציאות בשיעורים שלו.

סטודיו לריקוד מרגרה הוא מפורסם

מחנכת, כוריאוגרפית ורקדנית מבוססת.

היא למדה באקדמיה המלכותית למחול והמשיכה אותה

שורשים באיטליה באקדמיה נאציונאל די דאנסה די פירנצה.

שם היא נשאה את סגנון הריקוד האיטלקי המסורתי שלה כדי ללמד במרגרה.

הסטודיו לריקוד מרגרה החל בשנת 1979, מייסדתו אלסנדרה מרגרה נפטרה בשנת 2013. הקימה שני בתי ספר באתר זה. בשנת 1994 היא קיבלה מלגת כבוד של Trinity College Of Music על תרומתה למוזיקה ולריקוד בבריטניה כמורה וככוריאוגרפית . מאז החברה פועלת בהצלחה על ידי צ'לסי מייסון ורדינה רודיץ' שניהלו את האקדמיות עד 2006 כאשר ניק מונטגומרי (מרכז קמדן דאנס) השתלט עליו. יחד עם ההוראה יש הזדמנויות להשכלה גבוהה מהמועצה להכשרת בלט קלאסי של האקדמיה. שלא רק הקהילה המקומית משתמשת בבית הספר הזה לריקוד אלא מבקרים מגיעים מכולם

Просмотров: 12 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar