16:58
מקרים למין: הראשי, בסופו של דבר, הכללים של ידידות ארוטית

"... הוא הגדיר אותו במילים" ידידות ארוטית ".

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים משגשגים, אלה המבקשים להסתכל בחופשה, מטפלים ישירות מתחת לטפל עם גברת מרהיבה. זה להרוויח מספיק די, כך שזה לגמרי כדי לספק באופן מלא באופן מלא כל הדרוש.

הוא שיכנע פילגשים משלו: רק מקרים שבהם אין סנטימנטליות מסלול ה אף אחד מהשותפים אינם מוציאים את החיים וחופשיו של דריג, עלול להחמיץ אושר לשניהם ".

תוכן סעיף

1 קטגורי "לא!": מה לא ניתן לעשות ביחסים ללא התחייבות 2 קל ונוחות: מה יעשה עסקים למין נעים 3 זהירות: אהבה!

מן הרומן נראה "קלות בלתי נסבלת של להיות" (מילאנו Kunder).

אתה יכול להתקשר אליהם, כפי שכולם מובנים, בדרכים שונות: סקס ללא התחייבות, ידידות ארוטית עם לפעמים הם משתמשים "ידידות של הגוף". מהות אחת - אלה דברים עבור אלה שאינם צריכים. קלות פגישות, לא התחייבויות וקנאה - ישירות עבור אנשים אלה בדרך כלל מבקשים לעשות שמור כיצד לקבל קישורים דומים. טוב מאוד להקצות אילו שותפים נמצאים למען שיפור הצרכים הפיזיים, עם כל זה אין חובות ביחס זה לזה, והן רק חליפות - למה לא? לא טרחה, הסרת מוח, התאמת גרפיקה של זה. תיגר עונג מיני - ולא מיותר!

קטגוריית "לא!": מה לא ניתן לעשות ביחסים ללא התחייבות

על טווח ארוך יותר פרספקטיבה ולא לקרוא סוף סוף שווה.

זה בלתי אפשרי לפחות להגביל את חופש השותף: שאל על איפה הוא בילה ועם מי הוא הזמן הפנוי הוא שותפים אחרים לפגישות. באמת לא להתקשר מאוחר בערב, יום מוקדם סוף שבוע. לא גם לכפות חברה לא, בסופו של דבר, מתעקשת בפגישות.

קנאה במערכת יחסים חופשית אינה מקום. הסכמה על סקס למין אתה צריך לחשוב על זה סקס פשוט יכול להיות לא רק עם שותף אחד. כי כאשר הם רוצים סקס עם אדם אחד - הם מתחילים לבנות דברים תוכנית שונה לחלוטין.

לפיכך, השימור צריך להיות מלכתחילה: לא יחסי מין ללא קונדום, בדיקה דבש אימננטית לא ניתנת להבליט, לחסל מחלות המועברות, כפי שאנו עולים בקנה אחד איתך, קבלת פנים מינית וקבלת חובה של אמצעי מניעה. ראוי לציין כי אפילו שותף מבטיח כי 100 אחוז הוא בריא. אמון אדם שאינו מחשיב אפילו דברים כקבועים - כיבוש מסוכן מאוד.

נוחות ונוחות: מה יעשה דברים למין נעים

היעדרות בתחום קרובי משפחה, חברים וילדים. ב ההבדל מאיך כולם יודעים, יחסים רומנטיים רגילים, ביחסים למען המין לא צריך להיות "היכרות עם ההורים".

K / F "סקס עבור ידידות"

Ezor משוואה "פגישה = סקס" לטיסה חייב לבסוף לחסל רומנטיקה: מסעות משותפים איפשהו, ארוחות בוקר וארוחות ערב, לב דיונים. להבין, ראוי להזכיר כי זה, הזמן חוסך, כספים וכוחות רוחניים. שנית, כאשר הפנאי הקואופרטיבי מתחיל - זה כבר שונה לחלוטין דברים וציפיות. באופן כללי, עדיף לדבוק ב"כללי הזהב ": פחות זמן ביחד - חזק יותר עָנָיו.

דיון בחיים וכיצד להתבטא על ידי לחיצה על בעיות - זה כמה מאיתנו רגילים לקריאה, לב דיונים. הם לא צריכים להיות במערכות יחסים. זה לא אומר, כי לאורך הפגישה אתה צריך לשתוק. דיונים עשויים, אבל רק על מה קורה כאן ועכשיו: בסופו של דבר, לדון בציפיות מפגישה או זיכרונות על מה שכבר קרה על זה, אתה יכול לדבר על הטבע, מזג האוויר ואת המראה של שותף. אבל כל הנושאים "רציניים" שאיכשהו התחיל לטפס כל אחד מהמשתתפים העקרוניים, לשים את זה בעדינות, להימנע.

במקום זאת יש כוונה נוראה לשמור על הדברים האלה, אם כך יהיה לנו זמן לקחת הפסקות בתקשורת. יש צורך כדי הקובץ המצורף לא הופיע, ועם חיכה להמשך המקרה והרצון לא סביר לבעלות. לכן, בסימנים הראשונים של הופעת "רגשות עדינים" - צריך לשבור את התקשורת צעד אחר צעד. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-

בנוסף PT הקודם - מנהל לשמור על שפע של שותפים. אתה יכול פשוט להיפגש עם כמה קבוע. אתה יכול לקבל איך קבוע 1 ו בנוסף כמה אקראי. יש לומר כי יש צורך כיצד אנו מביעים, כדי לא "לשכון" על אדם אחד - ולקשר לא רחוק.

עם כל זה, זה לא קריאה עבור יחסים כאוטיים, אשר, כמו מובן, לא להביא לטוב. יש לציין כי זו רק המלצה: אם יש לך את הרצון לקרבה לאנשים אחרים - זה לא, בסופו של דבר, כדאי להגביל. בסופו של דבר, ישירות כדי להציל את ההזדמנות לשנות את חיי המין שלך נתמכים על ידי מקרים ללא התחייבות.

גם לא לבחור את החברים שלך! הגברת ישנה עם החבר הכי הטוב, והם החליטו בלשון מעטה, להמשיך באותה הרוח בלי מחויב, זה עולה כמה פעמים רק לחשוב על החלטת!

זהירות: אהבה!3

למרות כל העצה והאמצינות, עדין רגשות עדיין הופיעו? "בָּטֵל! להתאהב "(e. שוורץ "נס רגיל"). קח את העובדה הזאת שאתה צריך פילוסופית. אבל זה מה לעשות, למשל, עם תחושה של קנאה וצמא לחיים ליד אדם אהוב? אפשרויות בדיוק שתיים: לנסות להשיג הדדיות או לסיים באופן כללי, ולא שותף לחלוטין נגד.

Sexologist של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסט. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים.

הקרן לא לעכב את המקרה לא להמשיך אותם השותף לא נראה לשנות את ההסכם ולחוות את המקרה אדם אחד.

מתכנן איגלוס מנוסה לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם בהחלט נדיבים ועדינים. אבל אלה לא רק רגעים שימושיים לעבודה.

יש סכנה ליפול למלכודת ההתמכרות לאהבה (תלות) ומאוחר יותר במשך זמן רב, בסופו של דבר, להיפטר ממנה תחת פיקוחו של המיוחד. ויקטוריה פומין

תארו לעצמכם עובדה אחת שאני עוזרת לזוגות לפתור קשיים בחיי המין.

לא משנה איזה זוג יש את הזכות לבחור תבנית רלוונטית של מערכות יחסים. כמעט כל הזמן לפני הזמן לדבוק בהשקפות מוגבלות מאוד על הנישואין ואת האיחוד, בהתחשב במין זה צריך להיות רק אחרי החתונה, השלישי במיטה הוא לא מקום לא.ד '. אבל, כמו שאתנו הרבה מהם התרגלו לקרוא, ידידות ארוטית 100% יש את הזכות לחיים. אבל, כפי שכולם מובנים, יש סוף סוף את הכללים של יחסים חופשיים, להפר אשר בלתי אפשרי. אחרת יש הזדמנות במהירות לכודה רגשות לא נעימים ציפיות מרוממות.סקס ללא התחייבויות וזה טוב שאף אחד לא יש שום דבר לא צריך. יש להסיק את הטיסה מתוכניות לעתיד, אפילו במקום זאת רק תכנון משותף, כמו אנשים נהגו להביע, סופי שבוע.

Просмотров: 108 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar