09:20
למעלה תנוחות עבור סקס קלאסי ואנלח

לא משנה, האם יש גבר עם אישה במשך זמן רב או היחסים שלהם בלבד החל לבחור את התנוחות הטובות ביותר למין כדי לקבל את ההנאה המקסימלית. אין מקרים כאשר הבחירה מוגבלת מאוד בשל כמה תכונות של פיזיולוגיה.

התוכן של המאמר

1 פשטידות למעלה למין 2 תנוחות הטובות ביותר עבור סקס אנאלי 3 סקסי הורוסקופ

אם לאדם יש זין קטן, אז אישה בתנוחות מסוימות יכול פשוט לא להרגיש את זה. במקרה זה, אתה צריך לדעת באיזו יציבה עדיף לקיים יחסי מין. עבור אדם עם חבר קטן אידיאלי שותפיו יהיה יציב עם חדירה עמוקה, כגון Doggi סגנון.

כאשר אדם מאחורי, חדירה טובה מסופקת, אשר ניתן להגדיל על ידי הצבת כרית קטנה מתחת למחוצה, אז ההרגשה תיעלם, כאילו אדם מושפע, ואת החבר בפנים. עמדות מתאימות אחרות: מיסון, עם רגליים גבוהות בקטניות או לצדדים, בעוד רגל אחת מוקצה לצד.

עוגות מובילים למין אני

ללילה של אהבה עם אדם שלם - שותף יכול להיות על גבי, כפוף תחת עצמך. עמדות אחרות: אדם שמכה את רגליו, שוכב על המיטה, והאישה מסודרת כמו בכיסא. אתה יכול גם לשים שותף על השולחן, בתנאי שהאיש יעמוד.

פרטים נוספים על איך לקיים יחסי מין על השולחן תוכלו למצוא רק אתנו.

אם אישה לא מקבל להשגת האורגזמה רצוי, אתה יכול להשתמש בכמה טריקים ערמומיים - הראש ממוקם באופן כזה הדם נוגע בו - השותף יכול לנשום חצי מן המיטה, או השיא של הנשימה מעט.

יש כמה תנוחות לאהובות, בתנאי שהנערה יש כמה תכונות של הנרתיק - לפעמים הנרתיק קרוב מדי פי הטבעת, ובדרך הרגילה לא יעבוד. אדם יכול אפילו להיראות כמו ילדה שלו שם איזה עצם. למעשה, אתה יכול ליהנות ממנו, אם תבחר את התנוחה הנכונה. במקרה זה, הכלבים הטובים ביותר הם הטובים ביותר. מוטב אם השותפים ינועו זה כלפי זה, ובכך מתן פליטת קלה.

גבר ואישה נבדלים לעתים קרובות מאוד זה מזה בצמיחה, ובמקרה זה יש גם צורך לגלות, עדיף למצוא תנוחות מין לגברים כאן, כי לא כל האפשרויות יהיו מתאימות. סגנון כלבלב נורמלי כאשר ההבדל בצמיחה לא יכול להיות זמין, הצורך צריך קצת שונה - אדם יכול לשבת על הרצפה, ואישה נופלת על המיטה ותולה ממנה, לשים כרית מתחת לבנו.

אז אתה יכול לספק חדירה מקסימלית ושותפים נוחים. גרסה נוספת של היציבה בהבדל שיעור היא המיסיונרית הצולבת כשהוא על ברכיו, והיא נופלת על גבו ומלחצה את רגליו. אפשרות מעולה - זה על גבי.

אם בחורה לא יכולה לקבל אורגזמה נרתיקית ואוהבת Clitime, אתה יכול גם למצוא אפשרויות מין עבור שותפים אלה תנוחות שבהן הוא יכול להגיע לאורגזמה. כל הווריאציות של המיקום מתאימות, שם השותף יושב לאדם - היא נמצאת על כך בעמדה הפוכה, או מאחור, נשענת על השולחן.

תנוחה מצוינת, מבטיחה את ההישג של אורגזמה בו-זמנית - גבר יושב על המיטה, רופף את רגליו וטיפסו על הגב. אישה - מלמעלה, כאילו באוכף. במצב כזה, החיכוך הקרוב של הדגדגן על אנשי הערבים מובטחת.

לא מאבד את הפופולריות ואת המיקום המיסיונרי - זה על גבי. למרות העובדה כי תנוחה כזו עשויה להיראות משעמם, זה נותן הנאה לשני שותפים. גבר יכול לשפר את הלחץ, לחדור עמוק יותר, או לשפשף את הפאב שלו על הדגדגן של אישה.

רוב הנשים מעדיפות את כל הווריאציות של זכר מאחור, למשל - סגנון Doggi. בתנוחה של סרטן, החדירה העמוקה ביותר מובטחת, ולכן היא אוהבת לא רק לנשים, אלא גם גברים שרוצים ליהנות באופן מלא את בן הזוג שלהם.

גם נשים אוהבות תנוחה מיסיונרית כאשר רגליה נזרקות לגבר מאחורי גבו או על הכתפיים. במקרה האחרון, החדירה יכולה להיות עמוקה מאוד. יציבה זו גדולה עבור אוהבי מין גס.

"רוכב" הוא יותר כמו סקס לנשים. מאז שהם אוהבים את זה יותר מאשר גברים, אם כי הם גם נהנים, שיש להם הזדמנות לגעת בחזה של השותף או להירגע מיחסי מין ארוכים. נשים אוהבות את היציבה הזאת מכמה סיבות - הדגדגן מאוד משפשף על גבר של גבר, וגם הזדמנות לעשות קצת נשלט ולשאת גבר ברשתות שלהם.

נערך סקר על מנת לקבוע את התנוחות הטובות ביותר עבור סקס לפי שני המינים. הדירוג העליון כולל את הפעולות הבאות:

Doggi - סגנון, החבר מאחור; ילדה מלמעלה; הבחור מלמעלה; מציב "כפית", בחור מאחור; יושב, בריאציות שונות.

תגיד בדיוק איזה תנוחה טובה יותר למין, כי בכל זוג שותפים לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור עצמם. עם זאת, כמעט כל זוגות מודרניים כמו תנוחה של הרוכב כמו מלפנים עם שותף הפיכה בכיוון ההפוך. גברים שאוהבים לשלוט, מעדיפים את ההצגה "הוא האחורי".

רבים מתגעגע מין תנוחות על הבטן.

עמידות רוסית וחוסר מידע הולידו שיקול דעת שגוי כי ליווי הוא משהו, פגום, שניתן לשתיקה. אבל כאן יש ליחידות את המידע כי ליווי השירותים בישראל אין כללי לגמרי עם זנות.

למרות שהם בהחלט לנסות! ולמה - תלמד מתוך המאמר שלנו על הקישור.

סקסולוגים מאמינים כי גברים מעדיפים כמה "בעלי חיים" תנוחות לשלוט במלואו על האישה שלהם. עם זאת, במקרה זה חשוב כי האיש ואת האישה לחלוטין לסמוך זה על זה. יש עוד הסבר למה גברים אוהבים להוות "הוא אחורי". במקרים אלה, פניה של האישה אינם גלויים, ולכן, במידה מסוימת, האחריות על איכות המין מופחתת, אדם יכול להירגע וליהנות.

אבל סביר להניח, גברים בוחרים תנוחה זו מסיבה אחרת - בשל נוכחות של אינסטינקטים בעלי חיים ואת הצורך לספק אותם. מידע נוסף על סקס בסגנון כלבלב Pose לקרוא במאמר שלנו נוסף על ידי התייחסות.

הנפוץ ביותר הוא תנוחה מיסיונרית, זה אולי נראה משעמם, אבל נוח מספיק, וכאשר יישום וריאציות שונות, אתה יכול לקבל הנאה גדולה.

הוא האמין כי תנוחות אקרובטית - לקיצוניות ולמערכות קצרות לטווח קצר, אבל כאשר אדם באמת אוהב אישה, הוא רוצה לראות את פניה, לנשק אותה. אם ההצגה היא באמת עייפה, זה יכול להיות מגוון בכמה דרכים: לשים כרית תחת הירכיים הנשי. אפשרות אחרת - אישה זורק רגליים על הירכיים או על כתפיו של גבר. נערות ליווי בקריות

את התנוחות הטובות ביותר עבור sex2 אנאלי

זכר מאחור, אבל באותו זמן יש לשכב בחצי אחד, כך שהאשה יוכלו לחצות או לשנות את עומק החדירה. Dogga Possie -Stal עבור אנטי מין הצדדים רק אם השותפים כבר ניסו סוג זה של קרבה ולבטוח זה בזה. בפעם הראשונה, סגנון Doggi אינו מתאים, עדיף לשים אישה מתחת לכרית הבטן.

המיקום של המיקום של "האישה מלמעלה" יכול להיקרא קיצוני, כי הוא נבחר רק אלה זוגות כי יש זמן רב יחד ויודעים הכול על טעם ורצונות זה לזה. החבר 'ה מעדיפים להציג מלמעלה במין, במילים אחרות, את ההווה של רוכב הוא לעתים קרובות ביותר בגלל עצלות פשוט, כאשר הם לא רוצים להיות למעלה ומוכן להעביר את "הברזדה של הלוח" לאישה.

כמה גברים אוהבים את הגרסה עם הפיכה בתנוחת הרוכב, כאשר אישה יושבת שלל על פניו. כאשר אישה מלמעלה, אדם מקבל את ההזדמנות להעריץ את גילוי של נבחר, לא מוסחת ומפנטאזציה. ופנטזיה יכולה להצית את האש אפילו חזקה יותר.

מיקום "זכר האחורי "הוא די פופולרי כמעט כל זוגות, ואהבה את זה באותה מידה הן גברים ונשים. זה אפשרי להסביר את העובדה כי במהלך יחסי מין בעמדה זו מובטחת עמוק ככל האפשר חדירה, זין עובר עמוק מאוד וממריץ את הרחם, והנערה מקבל את ההזדמנות לעצור את הגב ולשלוט בתהליך. שינוי המיקום הישבן והאגן, הוא מספק תנועה חברה למקומות הרגישים ביותר.

תנוחה באיזה אדם ממוקם מאחור, יש כמה אלמנטים "בעלי חיים", כך בין שותפים מתעוררים במידה הגבוהה ביותר של אמון ואהבה זה לזה. איש ב זמן התהליך יכול לעקוף את הנערה בידיו ולגעת בשדיה לתת שני הנאה יותר.

אם בחורה רוצה לשלוט באיש, להראות לו את היופי ואת הכוח, היא צריכה לבחור את "הנערה מלמעלה" תנוחה, אבל זה לא אומר משעמם קופץ בכלל עד הרגליים לא לשבור מעייפות.

כדי להוסיף פיתוחים למערכת היחסים, אתה יכול להשתמש בתפקידים שונים, לשנות את קצב החדירה ואת העומק, השותף קצר, ולאחר מכן כניסה ארוכה או לבדוק את התנוחות הטובות ביותר עבור סקס נוקשה. האיש נשאר רק כדי להגיש, עם זאת, הוא לא יכול לעמוד ולקפוץ למעלה, מראה את החברה שלו "איפה סרטנים הוא חורף".

תנוחה קלאסית - מיסיונרית, כמו כמעט כולם, והוא פופולרי בגלל הפשטות מתקנים. בנוסף, קיימת קשר רגשי ומיני קרוב בין אוהבי, מה יכול להוסיף רגשות חמים ורגשות.

Pose "עומד אחורי" הוא לא מאוד פופולרי. שותפים שהחליטו לעשות אהבה במקום בלתי צפוי, למשל, בחדר ההלבשה של חנות בגדים או לבקר את הוריו, שם המיטה חורקת מאוד. עם זאת, בתנוחה זו, בנות קל להגיע אורגזמה לפחות בשל גירוי של הדגדגן.

בתפקיד האחורי במין, שותפים עומדים יכולים לספק מין נלהב ותחושות בלתי נשכחות. אין תנאים מיוחדים לביצוע אהבה אינם נדרשים - אישה קצת קצת על הקיר ולהרים על גרביים כדי לעזור לשותף להיכנס אליו.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. לעתים קרובות, לקוחות - צעירים מוצלחים, אלה אשר הולכים להופיע באופן חיובי במבט אחד בפגישה, לוקח ידית עם אישה בהירה. הרווח הזה מספיק, כך שהוא מכוסה לחלוטין עם כל מה שצריך.

Pose מביא הנאה לשני השותפים, כי אפשר כניסה עמוקה וגירוי נוסף של הידיים של הדגדגן, החזה ואפילו את האשכים באדם.

אם שותפים רוצים רומנטיקה, או החליט ללכת לאהוב מאוחר בערב במיטה לאחר צפייה בסרט, הפתרון האידיאלי יהיה יציבה כפית. גבר ואשה משקרים זה לזה הצדה והאדם בא מאחוריו האהוב עליו. כדי סקס כדי לקבל חם, אתה צריך להתקרב זה לזה קרוב ככל האפשר. עם זאת, אדם יכול לנשק בחורה, לגעת בידיה בכל מקום שבו הוא רוצה.

אבל מה הם תנוחות במין כדי להפחית את האיש שלך משוגע, אתה יכול לגלות במאמר שלנו עוד יותר על ידי הפניה!

סקסי הורוסקופ 3

אני תוהה מה אתה יכול לבחור מיקום מתאים למין על ידי התייחסות לסימנים של גלגל המזלות. תנוחת המין הטובה ביותר עבור שותפים תחת סימן של טלה - הוא אחורי. אבל ל לגוון יחסים, אתה יכול להסתכן, לעסוק אהבה ליד החלון או אפילו ברחוב, במקום נטוש.

שור - מִיסִיוֹנֶרִי. בטבעה, מזל שור- שמרני, והאפשרות הטובה ביותר במיטה בשבילו תהיה יציבה פשוטה, לאסק, אווירה טובה. אתה יכול להוסיף אור בשימוש מילולי באמצעות נרות ארומה.

ג'מיני - מטאמן, איזה חלום סודי על סקס שלישיה. עם זאת, אם השותפים אינם מוכנים לכך, רק להוסיף לחבר גומי.

תנוחה לאישה סרטן - רוכב. כאשר אישה יושבת על גבי, היא מדגימה את כוחה ויופיה, ו בכבוד רב נהנה מזה. האיש - סרטן גם יבקש משותף שלה לעשות אהבה בתנוחה זו כדי להיות מסוגל להתבונן בה.

הטוב ביותר עבור לבוב - עוֹמֵד. מובטחת תחושות חם ותשוקה. נפלא אם שותפים יראו זה את זה במראה והוא יכול להוסיף פלפל, לגעת בעצמם אהוב למקומות המכרזים ביותר.

תנוח לוטוס מזל בתולה. כאשר גבר יושב על הרצפה, והאשה משתתפת אליו לאט, יושבת הזין שלו לאט נעים למעלה ולמטה. אידיאלי אם אישה מחבקת אדם עם ידיים ונשיקות, כמו גם רועה. התנוחה טובה כי זה חדירה עמוקה מובטחת.

קשקשים באותו זמן I קיצוניות ושמרנים, ולכן מספריים מהווים עבורם היא האפשרות המושלמת. ב עמדה זו גבר ואישה נמצאים במונחים שווים ויכולים לבצע תשוקות זה בזה.

עבור עקרב - החריפים. שותף קשור למיטה? סוּפֶּר. או הראש שלה תלוי על הרצפה - אפילו טוב יותר. אתה יכול לנסות טרמפ להיפך, סקס בתנוחה של כלבלב עם תולה מיטה או סקס ליד החלון בצהריים.

מזל קשת אוהב אחד מיקום - כלב להיפך. האשה שוכבת על הבטן ומרימה את פלג הגוף העליון, ו אדם מועבר מאחור, נופל עליה ונכנסת. עמדה זו יכולה להיות לְנַסוֹת.

עבור מזל גדי, זה חשוב חדירה עמוקה, אז הם בוחרים את התנוחות שבהן זעזועים חזקים אפשריים. האופציה המושלמת היא אישה שוכבת על גבו, ואדם עומד על ברכיו, לוקח רגליה על כתפיהן ונכנסות.

אקווריוס אהבה מגוון. רק לשנות את התנוחות יכול לספק את האקוורי. האופציה הטובה ביותר יהיה מרתון המין בקמאסטרה.

דגים רגועים מעדיפים תנוחות נוחות למין, למשל, עמדה כפית. עמדה זו לא לאהוב רק, אלא גם מאוד אינטימי. בין שותפים מספק מגע גוף מלא, אשר מוביל הנאה אפילו עם פעילות מינימלית.

Просмотров: 115 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar