14:38
כי לא רק אנשים מספיקים בנוחות של המשפחה?

https://israelnightclub.com/apartments/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D/

הפסיכולוגיה של הבנים רחוקה לא מעורפלת, ולפעמים, בסופו של דבר, קשה מאוד להבין שהם נחוצים בעצם. כמעט כל הבנות, לשים אותו מעט, להתלונן כי האיש שלהם התחיל להימנע מבן הזוג שלו בקרבת מקום, התעכב בעבודה, היחס שלו נעשה יותר, כפי שכולם אומרים, מחוספס, כמו שאנחנו מבטאים, מכוער. השאלה מתעוררת: מה אותם אנשים חסרים במשימות שלהם? התשובה היא רחוקה לא ברורה, שכן שום פסיכולוג לא יכול, לשים אותו מעט, לתת תשובה ברורה. גברים - הם גברים למי "בשר" החדש הוא כל הזמן טוב יותר מאשר הזקן. דורשים בניגוד, שינויים, הרגשות והרגשות האחרונים שלא התקבלו בחיים המקומיים. כתוצאה מכך, זה, לשים את זה מתון, מריבות, חילוקי דעות, אי הבנה, בסופו של דבר, בגידה.

איך לשמור על בן הזוג שלך

ישנן מספר אפשרויות, שכן כולם יודעים, איך, לשים אותו מעט, לשמור על בן הזוג, בלי לגרום לו ללכת לבגידה.

 • לעולם אל תנסה לחנך מחדש את האדם. ולמעשה, אם אתה לוקח גבר עם רעיונות מסוימים על החיים, את העיניים של אלה או דברים אחרים, אז אף אחד לא מנסה לחנך מחדש את זה לא יהיה, לשים את זה מתון, מוערך על ידי אותם. הבנים לא ניתן לעשות בה שימוש חוזר, עם זה אתה פשוט צריך לקבל ולחיות ליד אלה שאי פעם נתנו העדפה.
 • הערה כאדם סוף סוף מנסה לך. גברים כמו ילדים, היזהר לשבחים, לעודד, לעודד. אחרי הכל, הם מצפים מן הגברת של הערצה מכל סיבה אחרת, לנסות לעשות הכל כדי להיות, לאהוב אותם, כדי לשים את זה מתון, כדי להצדיק את הציפיות.
 • לא להסתיר רגשות ורגשות. ללא ספק, ראוי לזכור כי מניפולציות כאלה מותר רק בזמן החיזור, אבל לא חיים מקומיים. אדם חייב להרגיש כל הזמן שהוא אוהב ורוצה.
 • גברים פולחן שלום ושקט. אם בן הזוג שלך עובד בעבודה קשה, ניכרת, זה הפך, זה עסק בחברים שונים ויריבים, אין צורך להחמיר את עמדתה עוד יותר. הוא עצמו, אם הוא גם מבקש לזרוק אותו לבד, פשוט להקשיב לבקשתו וכמה זמן לשתות אדם לבד עם מחשבותיהם.
 • כמו בכלל, כדי להבין משמעות... זה אפשרי, באופן כללי, מניפולציה...

  אל תדאג לגבי האדם בשטויות, אתה חייב, בסופו של דבר, להבין כי הדמיון שלך ואת האינטואיציה מפתחים הרבה יותר טוב משלך. באופן ספציפי, איך להיות לידי ביטוי, כי, אם אדם לא הצליח להצדיק כמה שאנחנו כל הזמן לומר, כמובן של הרצונות שלך, לא הבנתי את ההצעות שלך, במקום את הפשע שאני צריך לקחת ולהודיע ​​על משאלותיו ישירות. תאמין לי, אז עם מצב עם נוקלאציה לאדם, זה יהיה הרבה יותר נעים מאוד ויותר לכל טינה שלך. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל בתנאי שאנשים לא העוירים את זמנו להתבטא, מריבות ושערוריות שונים, החיים הפנים שלהם חייב להיות, כמו רבים מאיתנו כל הזמן לומר, נמדד, נעים. אתה אוהב בן זוג שבסופו של דבר רוצה לשמור על ענייני משפחה, בכל מקרה הם צריכים להמשיך ויתורים לאיש שלך, לטפל בו, לשמור על דקות קשות, לספק צרכים פיזיולוגיים. ולמעשה, רק במקרה זה לא יהיה מחלוקת, המשפחה תהיה חזקה יותר, ואהבה היא מגוחכת.

  Просмотров: 27 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar