14:36
הוא הצורך בגברי מין ונשים?

אנשים תמיד מודאגים לגבי ההבדל בגברי סקס ונשים. למה גברים תמיד יש משיכה מוגברת, ונשים, להיפך, הם קר ואינם חולקים אהבה למין?

התוכן של המאמר

1 מה מונע את האישה להוביל חיי מין פעילים 2 שערוריות וקונפליקטים עקב מין או היעדרותו

ללא ספק ניתן לומר כי הסיבה הליבידו הגברי טסטוסטרון אינסופית היא. ואם הורמון זה הוא עודף בגוף, האיש הרבה יותר חווה אטרקציה מינית. זה קורה ברמה הלא מודעת, יחד עם הצרכים האנושיים המוכרים, כל כך הרבה גברים פועלים מאוד לא מדויק, מנסה להשיג את הרצוי והבנות באמת לשקול את בעלי החיים שלהם ולחשוב כי העולם של אדם מסתובב רק מסביב סקס.

וגם, במידה מסוימת, זה נכון, כי גברים הם ילדים גדולים אשר הרבה יותר מוערך הנאה רגעית, להיות אלכוהול, עישון או סקס. עבור כמה גברים, סקס היא דרך לצוד, לקבל טרף, גביע, באופן כללי, להיות זכר אמיתי.

ונשים קיבלו במיומנות את המיקום של טרף ועם גאווה לקחת מתנות ולהקשיב לטון של קידה לכתובת שלהם, האמונה כי האיש חייב להשיג אותם. כל כך מאשים גברים בכך שהם מודאגים כולם, ומנשים הם רק זקוקים למין, אבל באותו זמן לשחק את המשחקים שלהם ובסופו של דבר לתת להם להיות הזוכים, קצת טיפש!

מה מונע אישה להוביל חיי מין פעילים

אצל נשים, רמות טסטוסטרון נמצאות מתחת ל -10-20 פעמים, ולפיכך, הורמון זה אינו הגורם להיכנס ל. אצל נשים, הכל הרבה יותר מסובך, והרצון תלוי במצב הרוח שלה או גורמים פסיכולוגיים אחרים. זהו המרכיב הפסיכולוגי של ליבידו הנשי שמשחק תפקיד עצום בחיי המין שלה.

כמה נשים הן אדישות למין, אבל זה רק בגלל הבעיות שלהם, ביישנות מתחמים שונים, הם לא מקבלים הנאה ממנו, כי הם פשוט לא יכולים לשחרר ולהירגע.

התקשות סובייטית ומידע פגום הוליד לנחש שגוי, שבאמת ליווי - זה בהכרח משהו, נתון, נתון, מה שצריך להשתיק. רק לעתים נדירות שיש להם מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

כמו כן, אחת הסיבות להיעדר מין אישה הוא צבע רגשי חזק מדי.

ביוון העתיקה, הם האמינו שהגברים שייכים למין, כהנאה רגילה, בעוד שהנשים מקספות יחסי מין חשיבות רבה מדי, בהתחשב בכך על ידי אינדיקטור לאהבה אמיתית ומסירות. בעולם המודרני, כמובן, הכל לא כל כך רומנטי חסר תקנה, אבל עדיין, כמה נשים לשקול סקס בתחילת מערכת יחסים רצינית, אשר לעתים קרובות טעות גדולה ..

שערוריות וקונפליקטים עקב מין או היעדרותו

ביחסים, יש לעתים קרובות מאוד מחלוקות על בסיס מין, נשים לעתים קרובות לסרב, למצוא לפחות כמה סיבות, וגברים לא רק מוסרית, אלא גם גורם אי נוחות בשל צרכים מיניים לא מרוצה. אל תשכח בגיל, כי הצורך בגברי מין ונשים לא יכולים לחפוף בשל רמה שונה של אטרקציה מינית בשל תקופות גיל שונות.

לדוגמה, הנשים של ליבידו מגדילות ככל האפשר לאחר 30 שנה, כפי שהיא יכולה רק להכיר את עצמן, את הגוף שלהם ואת הצרכים שלהם. אצל גברים, שכן גיל ההתבגרות לא מעוררת בעיות הקשורות כניסה מינית. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d/

לעתים קרובות מאוד על הקרקע של intongehion של תשוקה מינית, בכמה זוגות יש שערוריות. אבל איך להיות אם אדם רוצה סקס ונמנע ממנו משוגע, ולשותף שלו אין כוח, לא מצב רוח ... כמובן, אדם שחושב אוננות עם דרך הגיונית החוצה החוצה.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. לעתים קרובות, הקונים הם צעירים משגשגים אשר מתכוונים לנצח במבט בחגיגה, הליכה ישירות עם גברת מרהיבה. הרווחים הזו מספיק כדי להבטיח לחלוטין ומלא אישית לספק את כל הדרוש.

ולא בבגידה, ומתח מינית מסיר!

אבל נשים רבות לשקול את זה לא מקובל במערכות יחסים כל הזמן להביא את המוח לחבר 'ה או בעליהם. אבל זה אותו תהליך טבעי כמו המין עצמו, אשר הם לא יכולים לתת לאיש שלה, ואין שום דבר נורא. לכן, הבנות לא צריכות לארגן את השערורייה למאמונתם, ועם קצף בפה, להוכיח אותו שאוננות היא חטא נורא, והוא צריך רק לקיים יחסי מין עם אהובתו היחידה והיחיד!

אחרי הכל, אם אתה עושה צניתי שמחה בכל פעם לאדם יש רצון, אתה יכול פשוט להשתגע. יש להבין כי עם קשרים מיניים תכופים מדי, עצם הרעיון כמו "סקס" יאבד את כל קסם הפליטה שלה יהפוך לשגרה, אשר בקרוב ייקברו.

אז אתה צריך להיות קל יותר אפילו בעניינים קפדניים כאלה! יש להבין כי אמא טבע הורה כך שגברים לפעמים צריכים לשחרר קיטור לטפל בו הוא רגשית כמו ארוחת בוקר או לקחת נשמה.

אז בואו לסכם. הצורך בגברי מין ונשים נמצאים בשורש אופי שונה. כמובן, אתה לא צריך לשאת את כולם תחת מסרק אחד, כמובן, יש יוצאים מן הכלל, כי כל האנשים שונים הצרכים של אותם הם גם לא אותו דבר.

מאמר זה עוסק בממוצע גברים ונשים, וכל המסקנות נעשות על בסיס ההיסטוריה מחקרית. במקרה של תשוקה, או להיפך, אדישות למין, אתה צריך לנסות להבין את השותף שלך, להבין את המדינה הפסיכולוגית שלו ולא לשים לחץ על זה.

ומה ההבדל בין גברים לנשים, תלמד מהמאמר הבא שלנו על הקישור.

Просмотров: 2981 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar