20:33
היסטוריית מין: מגידול טריוויאלי לתענוגות חושניות

ההיסטוריה של סקס רק מתחיל עם פעמים של יצירה אנושית. על ידי התיאוריות של דרווין הן הזמנים של קופים אנושיים, על פי נתונים דתיים - מאז גירוש אדם וחוה מגן עדן. אבל על צעד זה עניינים אינטימיים של אנשים לא צפויה ללכת מעבר לאינסטינקט הרבייה. במיוחד במקום כלום עומד ומין החלו להתפתח.

התוכן של המאמר

1 סקס ביוון הישן 2 סקס ברומא העתיקה 3 מצרים זקנה ושמחתו 4 סקס של סלאבים ישנים 5 פיתוח של סקס מודרני

האזכור הראשון של חיי המין של אנשים עלו פעמים כאשר אנשים התחילו לתקן הכל קורה להם. הכל זה התחיל בזמן של יוון הזקנה, רומא זקן, מצרים עתיקה ולא. ד '.

סקס ביוון הישן

היוונים העתיקים ביותר מין מין. שלא כמו תרבויות אחרות, סמל של חיים על פני כדור הארץ היה גבר, לא גברת. גבירותי היו בדרך כלל מקום ריק. ואכן, אילומיה לכבוד הגברי באה לידי ביטוי בפלוס cuilt. עם זאת, ראוי להזכיר את העובדה כי חבר זאוס היה הסמל החשוב ביותר של היוונים הישנים. זה התחיל nacholo. היוונית סגדו חבר וסמל של פוריות.

המדינה היתה הרבה דילדו. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה עשוי מן העור, אשר מוערך מאוד נמכר בכל מקום. היוונים היו משוכנעים כי הגברות פשוט גוססות מקנאה שאין להם, איך כולם נמס, פרט כזה בין הרגליים, אשר נותן את כל היתרונות, קוק רובנו היא ייעוץ, מתובל. ציד מאוד להקצות אילו גברים היו הכל: חינוך, רכוש, גלימות ... אפילו הנשים היו ללא תנאי לציית לגברים.

הגברות היוו חסרון. הם, כמובן, לא היו נעולים על שבעה טירות, 10 קזוב, ולא היו חופש. כן, גנאני הלך אורחים, התקשרו, אבל הכל היה בפיקוח מאמוק ניאנקי. זה ברור מאוד, את המשימה של הגברות - לידה של ילדים לגיטימיים וחינוכיה. הכל כבר מזמן לדעת מה אפילו סקס לשם כך העונג של בני הזוג שהתקבלו מזונות, ולא בחדר השינה.

זנות פרחה. בורדים נפתחו בכל מקום, וכפי שהמוסד, רוב הכספים מסתובבים ישירות באזור זה. כל הזנות עוסקת ב: גברים, וגברות. המצרים ידעו לא רק איך כולם יודעים, מכשול אמצעי מניעת, קונדום, בהצלחה השתמשו במתנות של הטבע לייצור, איך כולם אומללים, אמצעי מניעה בעל פה. לכל אחרת, המצרים ידעו כיצד לאבחן במדויק הריון. המצרים האמינו כי בעולם האחרון קיימת גם סקס.

פורנו - זונות שלב נמוך. הקאות היו מלחים ועניים. אחרי אותם היה צעד, איך כולם אומללים, זונות חופשיות. הם התחייבו למוריוצ'ות ממש ברחוב ולקבל את כל ההכנסה, בעזיבה מפורנו, שאותו ידברו רווחים משותפים עם סרסור. אבל למעלה, כמו הרבה מאיתנו, היה הטרי. הם לא היו רק יפה, טוב מאוד, משכילים מאוד.

הם הבינו לחלוטין באמנות, פילוסופיה, פוליטיקה. גוזרטרים חיו בחופשיות והיו להם פטרונים בעלי השפעה שיכולים רק לשלם עבור הגוף, אבל לא היו להם זכויות לגברת כזאת. הם יכלו רק לצלול אותם, כפי שנהגנו לקרוא, נשות חסרות אונים. ולא על איך נהגנו לקרוא, פילוסופים וסופרים רגילים, בסופו של דבר, צחקו, ואז הם שיבחו.

נפרדים, כפי שאמריקנו מאיתנו, קיים מחרוזת זונות בית המקדש. הם נחשבו למשרתים של האלים, והקשר עם עקום כזה נחשב לתקשר עם האלים. אני אומר את זה במקדשים אפשר היה לפגוש בנים יפים אשר סוף סוף עוסקת באותה מלאכה.

גברים גם לא חלמו כמו לעסוק בזנות. מִישֶׁהוּ עבד רק עם הגברות, ומישהו התאמן הומוסקסואליות, אשר פרחו ביוון הישן.

סקס של יוונים ישנים היה מגוון. הכל היה מקובל: אוננות, סקס אוראלי ואחורי, תקשורת זהה למין. אולי העובדה שהגברת סירבה לעשות מציצה, היא יכלה גם לא להביא "דניס" רע, איך נבלה את הזמן, מטרות חינוכיות. יש צורך לומר כי אונס נעשה על ידי תרגול רגיל, וזה לא נידון, לא כל כך לדבר.

מה שלא ניתן לומר על הבגידה, שעבורו נענשו מאוד ללא רחם. מה שמעניין, בנוכחות מין מוצק, במקורות נראה שאין אזכור של BDSM, בעוד ברומא העתיקה, קיימים פרקטיקות כאלה ולעתים קרובות מתוארים בכך שכולם יודעים יצירות שונות.

היסטוריית המין של היוונים הזקנים מלאותו של סקס זהה אהבה. והיה לו מקום להיות. אבל לקרוא על הומוסקסואליות הלא-חוקית של היוונים זה יהיה טועה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הם היו ביסקסואלים. יתר על כן, הרומאים לא שלחו תשומת לב בגיל. בסיסי - זה תענוג, והמין עצמו נחשב מתנה של אלים, כל כך הכחשה מטוהרת חילול הקודש. כל השליט הידוע, בסופו של דבר, קלגלולה, ביקר בשנים הקטנות אורגי. הוא איבד מאוד את בתוליו, לא התחנן כדי לספק את שלו צריך עם אחיות צעירות אשר חלקו עם הגישו.

אהבה לסבית היתה גם. המונח עצמו - לסבית, בא ישירות מן הישן יוון ומקורו בשם של לסבוס איילנד, על אשר נולד משוררת סאפו. זה מרדף ישירות אהבה נקבה.

ההיסטוריה של סקס ביוון הישן אינו מייצג איך אנחנו תמיד מדברים איתך, תעלומות מיוחדות, מאז היוונים מכוסה נרחב הצורך הזה לאמנות: ציור מנות, יצירות ספרותיות ורשומות היסטוריות, ציורים.

סקס ברומא העתיקה

הרומאים, כמו יוונים, הגבלות מין לא היה עבור כמה יוצאים מן הכלל. הרומאים העריץ את אורגי. עם כל זה מאשר יותר אנשים בהם משתתפים, המפלגה המצחיקה. סדר את Vakhanlia זה היה אפשרי בכל מקום, כולל רק ברחוב לפני, כמו רבים באים לידי ביטוי, אובדן מוחלט של כוחות. כמעט כולם הרומאים איבדו את הבתולים ישירות על סמרטוטים כאלה. הכל ידוע מזה זמן רב, ולכן, אפילו סובלני לרומאים סקסיים, בשלב מסוים הבין שזה כבר ברור גָדוֹל.

מקצועי מסלמה רוצה לעבוד עם עשיר בישראל. כולם נדיבים ונכונים. עם זאת, זה בדרך כלל לא צד אחד חיובי לעבוד.

הסנאט בקרוב חשף אורגיה רחוב.

של דבר כזה, בסופו של דבר, בגידה, הרומאים לא היו עִקָרוֹן. אולי המין היה מותר, הוא עמד על כמה מאיתנו לבד אומר, צעד אחד עם מקלחת הערב. עם כל זה, סקס זה היה אפשרי, באופן כללי, לעשות אפילו עם עבדים, ושום דבר כמו רובנו התרגלו לקרוא, Kramoloy בזה לא היה לי. זוהי ביטוי Sexapillary התקבקה בתרבות. הכל כבר מזמן ידוע לעובדה כי אזכור של חיבורים הומוסקסואלים נמצאים לעתים קרובות ובכל מקום. יותר ממה שרובנו התרגלו לקרוא, האהבה ההומוסקסואלית עודדה בצבאות. אחרי הכל, גברים הגנו על האוהבים שלהם עם קנאות גדולה, ולא חלקם שם גבולות קרקע ונשים התעללות.

להיות מבוגר, הוא העדיף נשואים, טוב, יועצים, והשרים מצאו את ה -5 זווית על חלול מן השליט האוהב.

יוליוס קיסר הצליח לפתות קליאופטרה ואפילו. לֹא השליט נעמד ועם הרומן, מלך ויפיני. הוא פשוט פיתה קיסר, addicting אותו לאהבת גברים.

אוקטביה בכלל לא, לשים את זה בעדינות, משועמם עם צנזורה. הוא היה מאורס סקס עם נשותיהם שנשלחו, מבלי להשאיר את השולחן, גורם לצפות מוסיקה מתרחשת. הכל מזמן ידוע כי אבל אוקטביוס ראוי והכרת תודה על בני זמנים. באופן ישיר הוא הטיל אהבה לעור חלק מן הגברות ולימד את כולם להיפטר מיות נוסף צִמחִיָה. כולם יודעים שהוא פשוט נפל שערות מיותרות. תודה לו, הופיע מושג ראשון של דפילציה.

שליט טבריה הפך לבורא המכון לממתקים. שם הוא התמכר בבלוש עם ילדים: בנים ובנות. לא הרבה מי יודע מה השמחה שלו שיתפו נושאים רבים.

שלח לעצמך עובדה אחת על מה הנוער נחגג באופן נרחב. כולם אספו את בגדיהם על חופי הנהר ואת השמות, ואלה שנפלו באהבה, הודיעו על ההתקשרות והלכו לעטוף. סלאבים לבסוף אהב את גופם. זה ברור מאוד, defloration הפך לקורס קדוש, ו מוסיקה בעונש פער. המצרים אהבו גם סקס. הם היו מעורבים בגלוי, לא נבוכים על ידי זרים. נערות ליווי בתל אביב

גבירותי היו שותפים מלאים של גברים, ובכוח הבית הוא הבעלים הבלעדיים. אולי העובדה שהגברות הן על כמה חושבים שהם יושבים ליד השולחן עם גברים השתתפו כמעט בכל האירועים.

ביחס למין, אנשים בזהירות אחריו הנאה נשים. זה היה רשום כי, ולא הגברת לא הגיעה לאורגזמה, זה לא יוכלו ללדת ילדים בריאים. לא למישהו לא סודי מה היה אדם אחראי לפריקה. באותו זמן רומא הופך לגובה של תנועה כזו כמו אמנסיפציה. זה סביר: גברים שלטו בהמונים במלחמות הדמים, וכל מורשת עברו בני הזוג. כדי לא לאבד את מה שנותר מן האהוב, הנשים יצאו לא רק את היתרונות האמיתיים, טוב, ולנהל את הפולחן של בן הזוג מאשר בהצלחה מאורס.

זנות ברומא העתיקה היתה רשמית, לשים את זה בעדינות, מותר, ו "כמרים של אהבה" היררכיות הכפופות, כמו גם grechany. זְנוּת לא רק נשים וגברים, וילדים.

ב רומא שלטו debauchery. אשתו של זמינות או בן זוג כלום התכוון. סקס יכול להיות מאורס, בכל מקום, כאשר אתה בבקשה עם כל אחד. סוף ההיסטוריה של מין של רומא זקן פשוט הניח את ההפצה נַצְרוּת.

ישן גם מצרים ובידור שלה 3

מצרים הזקנה הציגה את עולם המין האוראלי, שוגר ושעווה אפילציה. מתי בן הזוג שלו עייף ממנו, היה לו בן זוגו. שלא כמו היוונים, הרומאים התייחסו מאוד בכבוד כן אמא. בנוכחות הגברות, לא נאסר עליו לא לנזוף, לא מתקבל על הדעת היה קל לומר להתווכח.

כולם ברורים שלא היו מגבלות על עידן הניואנסים, ולא במידת הקרבה. גילוי עריות, שהתקבלה על ידי תרבויות אחרות, עמים ודתות, עודדו במצרים העתיקה. בפרט, כפי שאנו מבטאים, משפחות שושלת. זה טוב מאוד להדגיש את מה שהוא היה רשום כי ובכך השתמר טוהר דם.

לכן, שום דבר נורא הוא שהאב נשוי לבתו לא היה. כדי, כפי שאמריקנו מאיתנו, זהה, הדם המלכותי זרם אך ורק בגברות, כך שהפרעות הפכו רק בגלל הגברות. אז זה יצא כי האחים הפכו לאחיות נשות, דוד, בסופו של דבר, אחייניות נשוי, ואבות הובילו לכתר הבת ואת עצמו.

למרות החופש המלא של פעולה מינית, נישואין המצרים היו תחת שליטה חמורה. גברים ציונים לשנות את בן הזוג, פשוט נאלץ להתגרש, אבל הגברות היו צריכות להיות רע: הם פשוט נהרג. גברים בשמחה הוציאו בני זוג בגברות שכבר היו לו ילדים, מכיוון שהם נחשבו לאמהות פורה ואחריות. ילדים במצרים אהוב. ובלתי לגיטימיות נחשבו, כפי שאובצאים רבים, קרובי משפחה, בסופו של דבר, הועלו בכמה חשיבה שווה ל היבטים.

הגנה במצרים העתיקה נתחשה. נשים, המתמחה במכירת הגוף, נחשבו כי הרבה מאיתנו נכתב כיום, קדוש ולבסוף התייחסו אליהם שליחים של האלים. ולא זונה בהריון, היא חזרה, כפי שאובצאים רבים, בבית יכול בהצלחה נשוי, כמו הילד נתן לה לעבור לנישואין מאושרים.

אמצעי מניעה היה בשימוש נרחב במצרים. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שההגבלה היתה רק דבר אחד: גיל לצעירים. רק אתה יכול רק ללעוס. אבל הגברות לא היו מכשול. יש לציין כי הזנות הנשית של ההיררכיה שלה.

קח לפחות אגדה על אוזיריס ו- ISIS. אשתו של אוזיריס, איסידה, אספה את אשתו מטושטשת לחתיכות, קיפלה אותו כמו פאזל, אבל לא הצלחתי למצוא חבר. ואז היא עשתה חבר בקליי ולכן לומר את החיים באשתו.

ההיסטוריה של סקס של מצרים הישן עדיין יש כתמים לבנים. המצרים לא באמת ניסו לזרוק לבסוף את הזיכרון לצאצאים. זה ברור מאוד, אבל עדיין ביד הארכיאולוג ז'אן פרנסואה סכפולון, פגע בציפורניים של פפירוס ישן, מ של מי התמונות, הצבעים הצרפתים קמו על קצה ". אולי העובדה שהיא ניתנת לזיהוי טורינו פפירוס ארוטי. זה ברור מאוד, לפני הזמן אין בדיוק בדיוק את הרעיון שהוא: מצרי קמה סוטרה או 1 פורנו, אבל העובדה כי התמונות נעשות מאוד יקר באותו זמן חומרים, תנודות לא לגרום.

סקס של slavs הישן 4

ברוסיה, סקס, בסופו של דבר, אהב וסגדו. במגוון, הנצרות הכריחה אותו, ככלל, כמעט כל דבר אחר הוכרז. אבל בעוד הצלבנים לא חודרים לאדמות הסלאביות, רוסייצ'י שמחה להיות מועברת לשמחה הבשרית. לא לכל מי שאינו סוד הוא שזה בלתי אפשרי, כמו ביוון או רומא לא היה, אבל סקס היה עוסקת בחינם. סלאבים עתיקים חיו על העיקרון של "כל הזמן שלהם", הם היו עם אחד, כפי שכולם יודעים, טבע.

לכן, כאשר ילד "הבשיל", הוא היה זכאי, לשים את זה בעדינות, להתחיל חיי מין.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המקרה קשה מבחינה פסיכולוגית. ישראל עשירה אינה מורגלת לציבור להראות נשים וילדים. זה יותר נחמד להזמין אסקמנטל, אשר ידגיש את המותג יעשה חברה מצוינת.

היתרון של קיפוח הבתולים, שלא ניצל, ובכלל, באופן כללי, התייחס אליה באדישות, תרם למספר בלתי מוגבל של חגים. נראה שזה לא היה מפתיע, אלא לקחת לפחות את הלילה של איוואן קופלה.נירון, חסיד של טבריה, הפך למייסד התרבות Bdsm. נכון, הוא לא היה מודאג במיוחד לגבי זכויות של שותף ופעל מיוחד חֲסַר רַחֲמִים. זה ברור מאוד, הוא, הראשון בהיסטוריה, היה נשוי רשמית לגבר.

אכן, כל כך מין אוראלי ואחורי-נורא היה נפוץ מאוד ברוסיה לא נחשב חטא או מלוכלך. למגרין, הסלאבים לא אמרו זאת לומר כדי ללכוד את חייהם האינטימיים, הם היו כל כך לדבר. הם לא התפגשו עליה ירידה, ולכן מצבת המין ברוסיה הגיע ליום המודרני.

אבל מה בדיוק ברור, זה מה הסלאבים העתיקים לא היה זנות. זה פשוט לא היה הכרחי, שכן אנשים חיו על ידי הקהילות הגנריות, ולהרשות כסף על פיסת לחם הגוף לא היה הכרחי. במקום שאשתו איבדה את אשתו, ואז היא עברה על בני הזוג לאחיו או לאביו יחד עם הילדים שהאכילו את המשפחה החדשה ביותר למשפחתה עם קרובי משפחה.

פיתוח של סקס מודרני 5

סקס מודרני אינו שונה מן הישן. יותר זה, כל זה עכשיו יש באוכלוסיית ארסנל שלו של כדור הארץ, נראה תודה תרבויות וצילומים עתיקים.

הודו, עם הקמה שלה, בתנאי פיתוח של סקס של סקס סוטור, שהגיע הזמן שלנו, בסין הישנה, ​​ויפן. טוב מאוד להקצות מה לא מיוחד עכשיו חטיבות על כמה טקסים נפרדים או מכס, לא לספור את הפוליגמיה של המזרח.

טכנולוגיות מודרניות מותר לפתח תעשיות סקס, ואת עור בעלי חיים Phalluses נכנסו לשכחה. זה ברור מאוד, עכשיו יש כמות עצומה גאדג 'טים ומכשירים מודרניים כדי להעריך את הצורך במין. אמנות ארוטית הלכה לאינטרנט, וארוטית סיים מעלה הערצה, הרמת מקומה של פורנו. מי יודע כי האוכלוסייה של כדור הארץ ממתין הזין הקרוב סקס, סקס, סקס ישראלי, סרטוני סקס, סרטי סקס, צפיה ישירה סקס, ..

ויקטוריה פומנה

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. אני עוזר לזוגות, באופן כללי, לפתור קשיים בחיי המין.

בעתיד הקרוב, אנשים יסיים לקיים יחסי מין לגידול - זו עובדה. נטייה דומה המתוארת עם הופעתו של אמצעי מניעה ראשונים. בעתיד הקרוב, נראה כי חוקרים מפתחים הרחם מלאכותי, אשר יוכלו "לסבול" את הילד ללא תפקיד של האדם. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה נראה טוויסט חדש בהיסטוריה של סקס. כבר כרגע, תא הביצה הוא בהצלחה בהצלחה במבחנה. ראוי לציין כי במדינות מסוימות אתה יכול לבחור את המין. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי ניתן יהיה ליצור קבוצה גנטית מושלמת, בחירת התכונות של הפנים, צבע העין, התינוק, ותכונות אחרות. כולם יודעים מה זה רק לחפש התקדמות, זה הפך, לשמח את המין לכל סליל.

Просмотров: 2312 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar