09:20
ההכשרה הנעימה ביותר: כמה קלוריות שורף סקס?

סקס הוא פעילות גופנית, כן. זה אפילו משפיע על הגוף בערך פעילות גופנית: לאחר סקס אתה חווה עייפות נעימה, נשימה מהירה, lomotics בשרירים. זה הגיוני להניח כי קלוריות קטנה נשרפה, נכון?

התוכן של המאמר

1 אומרים מחקרים? 2 איך לשרוף יותר קלוריות במהלך יחסי מין 3 יתרונות סקס אחרים

ימין. ועכשיו נעמוד הרבה יותר.

אילו מחקרים אומרים?אני

זה פשוט לא לומד את המדענים שלך, ברצינות. כאן כדי לעשות אנשים אין מה לעשות, לא תהיה תרופה לסרטן להמציא כי אם.

אוקיי, זה, כמובן, בדיחות. למעשה, יש ללמוד גם את התחום המיני, וכן - בכל הפרטים.

אז, אוניברסיטת קוויבק של מונטריאול למד 21 זוג הטרוסקסואלי בגיל עשרים שנה או קצת יותר. הם ערכו ניסוי: הם הניחו אזיקים על החבר'ה ... ח'ם, אני מצטער.

התקשות רוסית ומידע פגם הולידו את הדעה השגויה כי ליווי הוא משהו היום, כאילו, זה מה שאתה צריך להשתיק. אבל כאן כמה יחידות יודעים כי ליווי השירותים בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

עבודות יד, כמובן. וביקש מהם לעשות סוגים שונים של פעילויות.

ראשית, הם התבקשו לעשות ריצה שלושים דקות בקצב ממוצע על ההליכון, ואז, כפי שאתה מבין, לעשות אהבה. בנוסף לאינדיקטורים של Vioraner, גם הרגשות האישיים של המשיבים נלקחו: כמה אנרגיה, לדעתם, הם בילו כמה עייף וכמה תענוג קיבל אחד או אחר פעילות.

התוצאות התבררו: גברים שנשרפו בממוצע 101 קלוריה לפגישה של היתרונות המיניים, שנמשכו 24 דקות, כלומר, כ -4.2 קלוריות לדקה. נשים הן קצת פחות: 69 קלוריות במשך 24 דקות או 3.1 קלוריות לדקה.

אגב, הסיבה לכך היא כי הגוף הנשי הוא בעקרון פחות ברצון פרידה עם קלוריות ושומן: הוא מותאם לצבירה, כך שקל יותר לשאת ילד, בעוד הזכר מאבד שומן עושה את השרירים קל יותר. למרבה האירוניה, לא נכון?

במהלך אימון רץ, שנמשך חצי שעה, מספר הקלוריות נשרף על גדל: עד 276 קלוריות אצל גברים ו -213 אצל נשים. המשיבים בשני המינים חגגו בערך באותה רמה של עייפות הן במהלך האימון והן במהלך עומסי מין.

היה גם מחקר נוסף שפורסם בכתב העת הרפואי המדעי של ניו אינגלנד. זה אומר כי אדם במשקל ב שבעים קילוגרם נשרף במהלך המין של כ 3.5 קלוריות לדקה, כלומר, כ 210 קלוריות לשעה. זה מתאים לממוצע קלוריות שריפת שיעורי במהלך האימון אינטנסיבי מאוד (לדוגמה, בשלב הספורט). דירות דיסקרטיות בתל אביב

עם זאת, יש בעיה: פחות או יותר הגון, להשוות עם התוצאה של עומסי ספורט, מספר קלוריות אנשים יכולים לשרוף בשעה של פעילות מינית. ומין - זה המין עצמו, מעשה מיני, מבלי לקחת בחשבון את הפריזות שאינם לשרוף קלוריות, כי יש אנשים לא זזים, אלא פשוט מחבקים ונשיקות - נמשך בממוצע שש עד עשר דקות. כלומר, זה יהיה נשרף על 20-30 קלוריות, וזה מעט מאוד.

לכן, אי אפשר לדבר על סקס כתחליף של תרגילי ספורט.

ישראל ללא דעות קדומות, אם נדבר על עבודה בשירות ליווי. גברים מקומיים ניחנים בסטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי ליסר רק מלווה את הלקוח באירוע, תומך בשיחה ואת מודל ליווי של מחלקת VIP הוא אינדיקטור של מעמד ציבורי.

עם זאת ניתן לעשות!

כיצד לשרוף יותר קלוריות במהלך sex2

יש סקס יותר.

לדוגמה, לעבוד על משך יחסי מין, מתאמן "קצוות" (זה כאשר אדם מביא את עצמו למדינה "הוא על זה", ואז כמה פעמים דוחה אורגזמה, כך שבסופו של דבר ההרגשה ממנו היתה חזקה יותר).

אהבה ריצה.

זה מובן כי הטמפרטורה סביב במהלך יחסי מין צריך להיות גבוה מספיק, כך שניכם זיעה - אז קלוריות יהיה נשרף יותר. אבל שים לב כי טמפרטורת אוויר גבוהה ו Heartbeat מהיר נשימה מהירה - שילוב רע, יכול להיות רע.

תרגול תנוחות שונות.

לדוגמה, תנוחה מיסיונרית במשך עשר דקות תשרוף על ארבע עשרה קלוריות מן הנערה וכ 47 קלוריות באדם, כי זה יעבור הרבה יותר שותפים פעילים.

ואם יש לך סקס עומד, אז הילדה תשרוף כ -30 קלוריות, וגבר - 50. ואם אתה עושה אהבה, מחזיק שותף במשקל, אז אדם שורף 65 קלוריות (לכל אותו 10 דקות, כן כן!), ואישה היא 40, כי זה יעבור על הזין שלו לעטוף אותו עם הרגליים שלו.

לא להשתמש צעצועי מין.

למעשה, צעצועי מין הוא מגניב, נהדר נחמד אם המטרה שלך היא לרצות את עצמך או שותף. אבל אם המטרה היא להשתמש סקס כמו עומס ספורט, אז צעצועי מין - האויב שלך. Clap עיניים, להעביר את השלל, ולא ללחוץ על הכפתור ו kayfui.

ובכלל, סקס הוא לא רק פרווה יקר, זה גם אוזניים ארוכות. במילים אחרות, למין יש יתרונות רבים אחרים שאינם לגבי קלוריות בוערות ישירות.

יתרונות אחרים של סקס 3

לב בריא.

לדברי המחקר, שפורסם בכתב עת אמריקאי אחד המוקדש לקרדיולוגיה, אצל גברים שעושים אהבה לפחות פעמיים בשבוע, הסבירות להתפתחות מחלות לב וכלי דם היא נמוכה יותר מאשר אצל גברים שעושים אהבה פעם בחודש.

זה מוסבר על ידי העובדה כי מין נותן עומס גדול מספיק על מערכת הלב וכלי הדם: הלב בזמן קצר הראשון פעימות מהר מאוד, כלי הדם הם מרחיבים באופן פעיל, הדם רווי חמצן בשל נשימה תכופה, ולאחר מכן, ואז, אז, אחרי אורגזמה, כל בחדות מרגיעה, מאט וחוזרת. הוא מחזק את הלב עצמו, וכלי הדם, שיפור מצבם ועבודתם.

מסיר מתח ומשפר את השינה

זאת בשל ייצור של hydramons של oxytocin, prolactin ו dopamine לאחר אורגזמה ובמהלך האינטימית ביותר (כי אתה מחבק, kisdom, ובמהלך אינטראקציות כאלה עם אדם נעים ואהוב, אוקסיטוצין מיוצר - מה שנקרא הורמון של קרבה).

הורמונים אלה מעלים מצב רוח ומצמצמו את רמת הלחץ, ולתת לו להיות קצרים, אך פעילות גופנית אינטנסיבית בשילוב עם ייצור הורמונים - מוביל לנמנום. אגב, מאותה סיבה, זה שימושי לאוננות לפני השינה - אתה כנראה מרגיש טוב יותר אחרי זה.

חיזוק השרירים של תחתית האגן

אלה השרירים התומכים בשלפוחית ​​השתן, המעיים ואת הרחם, אם אתה ילדה. כאשר הם מופחתים, איברים אלה הם מעט מורמים, ואת החורים של הנרתיק, פי הטבעת ואת השופכה כבר נעשה.

אם יש לך שרירי האגן חזקים - זה אומר שאתה לא תהיה בעיות עם השתנה בגיל מבוגר או אחרי הלידה (מאז השרירים האלה נאלצים להפריע את זרם השתן כאשר שתן, והם מתוחים כאשר אדם מחזיק בחזרה את הרצון כדי להשתין), ועוד הם מופחתים במהלך אורגזמה, נותן תחושות פועמות נעים perineum, כך חזק השרירים - חזק יותר את ההרגשה עם אורגזמה.

לכן, סקס אינו מחליף אימון ספורט מלא, אבל זו לא סיבה לעצור אותם. זה נחמד, זה ריפוי מערכת הלב וכלי הדם, זה עוזר להתמודד טוב יותר עם מתח, בנוסף - גם כדי להרגיש בטוחים יותר על ידי האדם. בנוסף זוהי דרך להביע אהבה אטרקציה לשותף ולנסות לבלות איתו.

Просмотров: 81 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar