20:33
במקום הבחור טמון לצד הנשים השנייה, או בחדר הכושר. טיפים - מה לעשות.

שתי ילדות ובחור יחד במיטה אחת - זה כמעט חלום כל גבר. אבל, לא משנה מה יסככה גברת לניסויים כאלה. לעתים קרובות, ככלל, הם נפתורים על כך מאשר את עצמם רוצים לראות גברת במיטה, או כך לאהוב את האיש שלך וכך לדבר משוכנעים בו שהם מוכנים לספק לפחות מה, אפילו הרצון המוזר והמוזג.

התוכן של המאמר

1 מהמקום שבו השורשים גדלים 2 מזה בסופו של דבר עלול להסתיים 3 איך להכין את ז'ם נעים, והתברר להימנע ממבוכה 4 מה לעשות המכשיר 5 ולמה אתה צריך סקס קבוצתי 6 איך להגיד את זה קורה 7 ניסיון אמיתי: מה חושבים הבנות על ז 'ר

שם שורשים גדלים

לעתים קרובות הבנות לא חושב, למה כל כך פרנק פנטזיה כמו "שניים הבנות והבחור "היא, כפי שכולם מובנים, החלום של כמעט כל הצעירים. הוא ניסה להחזיר אותי בכל כוחם שונה מאוד, קשוב, עדין. כמובן, כולנו יודעים היטב מה אני אפילו נכנס להריון, אבל אני מבין שלא אני לא אשכח את זה לא יסלח. לפעמים עומד מול העיניים, כשהוא נכנס זה, ו אני לא רוצה שהוא יראה ויודע ". סיפורים המכשיר באמת אהב בידור דומה, נדיר מאוד.

לא מספיק מי יודע מה הביטחון הוא נערץ הרצונות והרגשות של השותפים, הגברת הופכת יותר, כפי שרבים מתבטאים, רגועים ואדם לרוב משוכנעת שזה יותר טוב מאהבתו, אין אף אחד.

פסיכולוגים, בסופו של דבר, מאמינים בכך עבור גבר, כמו הרבה מאיתנו לבד אומר, דברים כאלה מעלים הערכה עצמית, כי הוא, כמו מגניב זכר מסרט פורנו, יש טיסה של נשים 2.

התקשות רוסית וחוסר השלמות של מידע העבירו דעה כוזבת כי למעשה ליווי הוא משהו היום, עם בושה, זה להיות שותק על עובדה זו. רק כמה יחידות יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

אבל, למעשה, לא כל בחור אולי בסופו של דבר, להתמודד עם עומס יתר זהה. אפילו נערה אחת נותנת אורגזמה מאוד קשה ומה לקרוא על 2.

לפעמים, איך נדבר תמיד, בקשות כאלה נוכחים גברים שרצו "עזבו". הם לא רוצים לשנות את שלהם גברת, אבל להרגיש רצון מסיבי "לראות" משהו חדש. במקום Dama מסכים, הוא מקבל אותה "היתר רשמי" ובסופו של דבר כולם נשארים שבע רצון. אין מקרים שבהם הגברת סירבה לבחור בבידור דומה בסופו של דבר, הם סוף סוף נפרדו בגלל בגידה.

פעמים על הפורמט של GHMZH גבר, בסופו של דבר, יורק וסקרנות. הוא לא באמת אומר שזה יראה את זה, ולא רוצה לאבד את ההזדמנות לחוות משהו חדש. אולי העובדה שהגברת היא לא נגד, אז כל העניינים נהנים. כמובן, כולנו יודעים היטב מה אף אחד לא מבלבל הרבה. אבל לעתים קרובות יותר בסך הכל, גברים מתעקשים ישירות על פגישות דומות, והבנות נמצאות עמדה קשה, לא, איך זה, לדעת איך לעשות.

איך זה יגיע סוף סוף לסיום

מרוצה לעזאזל Müchina, מרוצה הגברות השנייה לטיסה ובסופו של דבר הרגשתי אלפא - זכר, אולי אפילו לא חושד במה שקורה ברגע זה בראש גברתו. באותו זמן היא רק חושבת על המקום של נקמה, או רוצה לאסוף כל הדברים ופשוט לברוח איפה - במרחק, אבל לא סוף סוף רוצה להכות את הפנים לפני שלישית, מאוד, כראוי, אורח לא רצוי של מיטת הנישואין.

קנאה א יריבות - לוויינים נאמנים של כל זוגות החליטו על כל כך יוצא דופן פורמט סקס.כדי לפגוש זהה יש להכין מראש. בהתחלה, אתה צריך לוודא את זה והבחור והגברת עד הסוף מבינים מה הם מסכימים. אולי העובדה שהגברת יכולה להנהן וכדי להיכנע, לחשוב כרגע על העובדה כי הבחור "לחלוטין מן המוח הלך".

ואולי אפילו לא צריך ברזל שרוב הנשים הצטערו על כך שהם הסכימו, אם כן, לפני שאמרו לו "כן," אתה צריך 100 פעם משתקף. ויקטוריה Fomanaexpertdorter Sexologist של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית.

לדוגמה, בחור, המציע את הנערה שלישיה של הנעורים שלו, יכול פתאום לשמוע שהיא כבר ניסתה, והיא אהבה / לא אהבה את זה.

גם פסיכולוגים יצוין כי לפעמים אתה יכול לחמם את התשוקה בצמד, רק לדון ב GMG או גלישה איך כולם יודעים, סרטים פורנו דומים, אבל לא מיטה שלישית מהירה. זֶה עוזר לספק סקרנות E מעדיף את האור.

איך להכין gymnasa נעים וקרע

כאשר הדיון צריך ללכת למקרה, כמעט הכל, זה הפך, אבוד, וגברים כבר הפסיקו להרגיש כזה "אלפא - גברים" ולחשוב כי המשחק הוא לגמרי לא, בסופו של דבר, יש נר, להסתכל על הפנים הלא מרוצה של בחורה האהובה שלו שרוצה להתמודד עם יריבו השיער שלו.

זה יהיה רע אם לא שמים לב כי פסיכולוגים מאמינים כי דברים כאלה יכולים להיות טובים אימות רגשות הן על ידי הנערה והן מן האיש. עם גבר הכל פשוט - ממה שהוא עוזב, זה אומר שאין אהבה חזקה. מוסיקה קשה יותר. במקום זאת היא בכלל לא, למעשה, מקנא, זו סיבה לחשוב כך לדבר.

לפני מתן הסכמה סופית ומודעת לבידור דומה, נעורים כביכול להישאר לבד, בסופו של דבר, לשקף אם זה לא יהיה מקנא של הבחור שלו לפני במידה כזאת להיות, לארגן היסטריה.

הגרוע ביותר מה לעשות ליידי אחרי לילה זהה, לעשות הבחור hysteria, להאשים אותו כול חטאי התמותה, וקבעו כי הוא נלחץ עליה, והיא באמת "שום דבר, איך כולם נמס, לא התכוונתי לזה". הפעם יתקיים במערכות יחסים.

תכנון 1 שלישיה, כמה כללים צריך להיות אחריו: לפגישה אתה בוחר שטח נייטרלי, הטוב ביותר, מלון. גדול כפי שהיינו קוראים, טעות, לשים את זה בעדינות, יכול להיות פגישה עם זוג או הבית שלה.

בחר זוג שותף צריך להיות גם ביחד. ולא הגברת דנו בכל דבר עם השלישי של הגב של הבחור, הוא זה אולי לא אוהב.

עבור tookget של גברים יש כלל - יש לתת את שני השותפים ללא ספק. טוב מאוד כדי להדגיש את מה אבל הבסיסי ביותר, מה שאתה צריך להבין הוא לא מין דומה ניסיון להציל את האינטימית יוצאת דופן חיים? במקום שהתגלמות הגיעו מזמן, אז סביר להניח שמישהו אחר יוכלו לתקן את המצב, והכל יהיה נורא.

מה לעשות ילדה 4

עבור אמיתי מובן ההצעה שהתקבלה מבחור (ולא ידיים ולבבות), רוב גבירותיי מגיעות לאימה האמיתית ביותר. "אפילו לא יכולתי לחשוב שהוא יכול התבוסה תציע לי כי "הבנות כותבות בפורומים, והודעות כאלה אלפים. נערות ליווי במרכז

אבל למעשה מציג לִהיוֹת שׁוֹנֶה. יש גבירותי שיש להם דרך דומה של בילוי כמו, אחרים יורקים וסבל על היעדר מוסר, והשלישי עם המוח הולך מקנאי.

ולא ליידי אוהב את הבחור שלה, והוא העז להציע לה משהו דומה, עקרוני מאוד לפעול כראוי כך שלא להרוס. לא למישהו לא סודי כי על ידי השקפת החוקרים, הגברת המסרבת גיא סיכונים להתמודד עם בגידה. זה קורה ב -12% מהמקרים.

בגלל הגברת הזאת מסכים על ניסויים, לא להבין לחלוטין את מה שהם, לשים את זה בעדינות, מחכה. כמעט כל אפילו להציע כי 3 רק נראה כל כך לדבר, ואת מקסימום יהפוך את הבחור גם מציצה, אבל על באמת הכל, בסופו של דבר, שונה לחלוטין, ודיפלומינג, כמו נשימה אהובה עם גברת כלשהי, כמעט הכל קל מאוד לאבד את ראשיהם.

ולא ליידי עדיין מסכים לדומה, זה צריך להיות בלימה מושלמת את החלטתו. כאשר, כפי שכולם יודעים, כגון סקס כבר קרה, הדבר הראשון שאתה צריך, באופן כללי, לעשות את זה - להירגע. תחושה של כעס, טינה וקנאה יהיה האפילה כל האחרים, אבל המסקנה היא קצת, ניתן היה להתרחק בחור ולעשות משהו אחר.

כאשר הבחור עושה הצעה דומה, זה לא, זה אומר שהוא כבר לא אוהב את שלו הגברת, להיפך, תיראה הגמר, אבל זה יכול סוף סוף לקרוא את האהבה בשבילה.

מעניין, כמה גברים נראים כמו הדרך לא כל כך הרבה כדי לבדר כמה הגברת שלך היא כי הם לא מבינים עד הסוף רגשות וחוויות של דאם. טוב מאוד להדגיש את מה שהם רק רוצים להחזיר תשוקה הימנע בבגידה.

ולמה צריך sex5 קבוצה 5

לפעמים ליידי ne חווה רגשות מסיביים מאוד עבור הבחור והוא מוכן לחוות משהו חדש, אבל לא עד הסוף גם מבין למה היא זקוקה לזה. עבור רוב הזוגות כמו במקרים - הזדמנות מצוינת לחוות רגשות חדשים, רגשות, לחשוף פרצופים חדשים של רגשיות, ללמוד משהו חדש על הרצונות שלך.

מעניין היו מחקרים אלה שנערכו על ידי מכון קינסי מתפללים שכמעט כל הבנות הצליחו להשיג פריקה אמיתית רק במהלך יחסי מין בפורמט של Zhmzh.

לא סופר את הגברת מסתכל מצד האדם האהוב שלו ולומד לחשוב על זה זה נמשך על ידו. שלח לעצמך עובדה אחת כי זה מאפשר לך להעריך את היכולות שלך, לקבל חדש הזדמנויות. באמת, יריבות בריאה סוף סוף עושה אדם טוב יותר, עושה את זה עושה את זה לשנות הצד הטוב ביותר.

אבל, לא שווה לעשות כמה באים לידי ביטוי, טעות ענקית ולהסכים על דומה רק בבקשה השותף שלך.

איך זה סוף סוף קורה?

מאוד עקרון לכל המשתתפים בתהליך היו מפוכחים. רק מעשים יוצרו דנו מראש. במקום המשתתף השלישי אמר שהוא לא רוצה לעשות סקס אחורי, הבחור לא צריך להתעקש על זה.

על אחד הפורומים ליידי, לאחר שניסו את שלישיה שלישיה, כתב מאוד לא מחמיא. "הייתי שיכור בוקר של קצת נזכר שזה יצא, וכשזכרתי עד הסוף, לאחר ששנא את הבחור שלו, כי בכלל לא קשרו את זה ".

האיש חייב להיות מראש להחליט מה יקרה ישירות במיטה במהלך פגישה. לעקוב אחר שאל מה צפוי כזה הרפתקאותיו של הנערה, גם לגלות מה הניואנסים הם הרשאות. לדוגמה, אהבה אהבה בסופו של דבר להסכים לבידור דומה רק כאשר תנאים כי הגברת השלישית יעשה רק מציצה, אבל ללא חדירה.

מנהל לעשות בחדר אווירה רומנטית, מרגיעה. בנוסף, אדם סוף סוף עוקב אחריו להתכונן לעובדה כי ביחסים עם גברת מתמדת יכול להתרחש תצורה לא נעימה מאוד. האפשרות הטובה ביותר ממה שהיא רק התחילה להיות, לַחֲכוֹת. האיש עצמו מחליט לבסוף אם הוא מוכן לאבד את אהובתו למען ה -1 בידור.

בנוסף, מאוד עקרונית לטפל בשימור. ואפילו לא צריך לקרוא את האספקה קונדומים - מצב חיוני. שלח לעצמך עובדה אחת שחוזרת על סרטי פורנו, אתה צריך לחשוב רֹאשׁ. שלח תשומת לב לעובדה כי זה לא מקובל להסיר חבר לאחר, כמו רבים חושבים, נערה אחת להיכנס אחר, כי אתה יכול להדביק את הגברת שלך זיהומים מסוכנים מאוד.

מתן הנאה, כפי שאתבצנו, אחד התקן, אתה לא צריך פשוט לשכוח 2ND. די, במקום הבחור עושה אחד קוני, כמה חושבים, השני הולך עם הידיים, או שהיא מקיימת איתו יחסי מין "ילדה מלמעלה".

ולא אחרי אהבה לילה הגברת תופס את הרצון לחלק, זה לא שווה לעצור את זה, במידה האחרונה, בְּרֶגַע. זה ברור מאוד, האפשרות הטובה ביותר היא לחכות לפחות כמה שעות לאחר מה להזכיר לה על אהבה ולתת להבין, הרגשות לא השתנו.

ניסיון אמיתי: מה הבנות לחשוב על ZHMZH7

בפורום של הנשים אתה יכול למצוא את המשתתפים של GMG. אני תוהה מה הוא להתברר מאוד סוֹתֵר:

"אפילו לא ציפיתי זה, אבל העניינים שלנו הפכו רק יותר. הוא התחיל להעריך אותי יותר, ו גם שכחתי את הרצון ללכת שמאלה. הוא אפילו התפאר בחברים וקרא, מה לא חילופי עוד טום, שהוא מוכן ביותר מודגש ניסויים. פשוט שמרתי קנאה, כי הכל נעשה הרבה Lucheshche ".

ישנם סיפורים אחרים:

"הסכמתי לי רֹאשׁ! בהתחלה נדמה היה לי, הכול הלך בסדר, היא פשוט גרמה לו מציצה, הוא נטש חדירה, ידע שאני, לשים את זה בעדינות, זה יהיה מאוד לא נעים. הכל הסתיים, וניסיתי פשוט לנסות פשוט לשכוח מה קרה, אבל שבוע לאחר מכן הכל נעשה רע מאוד. למדתי שהוא לשכתב איתה, הוא מחויב מפגש יחד. ראיתי הודעה איפה הוא, בסופו של דבר, כותב כי "אני מצטער שאני לא מנסה אז אתה בהחלט, אני באמת רוצה לעשות את זה, אבל זה היה פחד שהיא לגמרי לעזאזל ". נראה שזה לא היה מפתיע, אבל אני באמת מצטער על כך שהסכמתי ".

זוג לא יכול כדי לקבל מספיק, אבל הגברת אף פעם לא, בסוף, שוכחת איך היא הוקמה, מה קרה:

"יותר משנה היפוך שלי "מועדף" הציע לי הרפתקה עם חדר כושר. אני טבעי חלם באימה, אבל מפחד לאבד אותו שהוא ימשיך סוף סוף. מוסכם. אולי את העובדה, זה היה בלתי נסבל. משהו כשלעצמו, שסבל, לא להבחין, ואחר כך נעלם במשך שבוע, אבל זעם לא חליפה. מישהו תשוקה דומה נראה כמו טיפש או פרובוקטיבי, לא נכון, או אפילו סוער, אבל, מימוש של בידור דומה הוא לעתים קרובות, בסופו של דבר, משנה את חייו של שותפים הצד הטוב ביותר. באופן טבעי, קיים מספר עצום של סיפורים שאחרי המשחק "שתי בנות ובחר" שותף 100% סיים את המקרה והרים אל השקיעה, כפי שחלק מאיתנו התרגלו לקריאה, גברת מקסימה, כי לעומת איך שני השותפים עשה מציצה. זה לא מעת לעת, אלא זוג תשמור את המקרה, והאיש יוכיח נאמנותו לא יעזוב אחר אחר, אם כך הכל יהיה הרבה יותר טוב מאשר קודם.

ובכן, חזק מאוד קנאה, בתנאי שהגברת עדיין נתנה "טוב" איך כולם מובנים, פגישה יחסית, לא סולית שום דבר טוב.

בישראל אין מקום קדומים, ואילו ההצעה עולה לעבודה בסוכנות ליווי. גברים ממוקמים הגדרות מוסריות גבוהות. כולם מבינים, בעצם כי Esquiten מלווה את הפרטנר היחיד באירוע, תומך הילדה השיחה ליווי VIP מחלקה ישמש כסימן של מעמד.

לכוון את תשומת הלב לעובדה כי הגברת יכולה להיעלב ולחשב, אבל להירגע דרך מספר ימים. אז היחסים יש עתיד. מעניין, ההצעה ההצעה יכולה לחשוף מפות שותפות לא צפויות.

אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. סיוע לזוגות רק לאפשר את הקשיים בחיי המין.

סקס קבוצתי הוא בפועל מעניין כי בסופו של דבר, יאפשר לך לבדוק רגשות שונים לחלוטין במהלך יחסי מין. אבל היא, בסופו של דבר, מרחיבה מרחוק. גם Zhmzh ו- MZhm, לשים את זה בעדינות, יכול להשפיע ברצינות על דברים במפתח רע. כמעט כל הגברים ואת הזכר בנות במעמקים של הנשמה רוצה לחוות סקס שלישיה. יש לציין כי הוא בלימה לחלוטין הכל ולדון עם שותף כל "עבור" ו "נגד" לפני תחילת החיפוש אחר השלישי. יש הרבה פרקטיקות וטכנאי מין לשניים שאינם עושים במקרים תחת סכנה. וחוש רגוע למדי על שותף אינטימי אינטימי עם אדם אחר - לא לסרב למין GMG!

Просмотров: 87 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar