19:34
איך לקיים יחסי מין בסרטים ולא לישון?

נשיקות ומין על השורות האחוריות של הקולנוע כבר למעשה הקלאסי והארוטי (ובדרך משלה רומנטית: יש משהו בגיל העשרה, משהו מ יפה, נוער, סטודנט רומנטיקה) פנטזיה עבור רבים.עוד דבר - אם נתפסת בסרט אדיר וקשה על המצור לנינגרד. הנה אתה ואת הלהקות הראשונות של עיתונים ... הו, במילים אחרות, ציבור מידע יכול להיות מסוגל לעורר דיון על החיסרון ואת היעדר מוחלט של העקרונות של הדור הצעיר.

בישראל אין מקום דעות קדומות, בעוד אנו מדברים על פעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים בעלי מוסדות מוסריים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי אסקוגר רק מלווה את השותף באירוע, תומך בשיחה ובלווה בחורה בכיתה VIP ישמש אינדיקטור למעמד.

בשבילך זה הכרחי? נכון, לא צריך.

1 טיפים איך לחשוב באולם הקולנוע

טיפים איך לחשוב בסרט תיאט

הימנע סרט.

אבל איך לעשות הכל כך, ב -1, אהבתי את זה לכל המשתתפים, ובשני, לא תפסו? למד מאמר זה.פריטים תוכן בארי, אם זה קצת קומדיה רומנטית, לוחם או משהו חומצי. זה דבר אחד, אם נתפסת על קומדיה רומנטית וצחקה - ובכן, ברור, על התצוגה, כל רומנטיקה קורה, ובאולם, גם כן, ללכת, בחורים.

עדיף לא לבחור את הסרטים הקשים או הכי מעניינים ביותר, שכן אתה יכול פשוט להיסחף משם, על מה. בפרט, זה יהיה עצוב אם שותף אחד נסחף, ו 2 הו לא. ועכשיו אתה עדיין מושך את היד אליה מתחת לחצאית (הוא במכנסיים), והוא (א): "כן, המתן, תן סרט לראות". ואת ההערכה העצמית שלך היא כזה lzhukh - וזה לא.

נקודה בסיסית נוספת: עדיף לא לבחור משהו ילדותי כסרט עבור מתיחות. זה כולל לא רק קריקטורות, ובכלל, מנענם של ילדים כמו "הרפתקאות מדהימות של ד"ר דוליטלה". זה יהיה מאוד לא נוח אם, בגללך, האם תתחיל לקחת את האולם של הילדים, משהו עמילן על הצעירים פלטפורמה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93/

מאותה סיבה, עדיף לא ללכת לסרט עבור מטרות שובבה במהלך חגים בבית הספר, בקיץ או בתחום של חגים מאי ואת השנה החדשה - ריכוז של ילדים באולמות הקולנוע בתקופות אלה הוא גָדֵל.

הימנע זמן הפגישה.

האידיאל, אם זה בוקר או יום הפגישה, כאשר הקהל יהיה הרבה פחות, אולי, באופן כללי, אולם ריק, אם אתה בר מזל בשבילך. אין צורך לטיפשים על הבכורה כאשר אנשים גדולים יותר, והסכנות גדלות.

פופקורן עדיף לדחות.

אם אתה הולך להרגיש ולחקור חבר - בקושי מישהו ממך רוצה, כך הפרטים של השותף היו מכוונים בשמן מ fed או אפילו יותר בכל לא דבק יותר.

אתה יכול לקחת קוקה קלאוס, סביר להניח, אחרי מתיחות זה ירצה לרענן את עצמך (ולאחר מכן - זה יהיה צריך להסתכל כך שזה לא לשבור, וזה מסיח את עצמך), M & M, כי הם לא לטחון את האצבעות שלך , אבל בתקן - ללכת חטיף אחרי. תיאבון אתה בדיוק לבוא על יפה.

קח איתי מפיות. אולי אתה מושבים מטושטשים, ואם לא יושבים, אז הידיים מסוימות. זה יהיה לא נוח אם אתה לתפוס חשודה מחפש בעצמך, משאיר את המסדרון ולנגב ידיים על המכנסיים. ואם אתה לא לנגב את המושבים, אז הניקוי יהיה פגום בך מאוחר יותר. מה הם פשוט לא לדמיין, אלה ניקוי עניים .. Ack מקום.

שורות אחוריות כן. Pereknaya, 5 השורות האחרונות, כפי שהם נוראים בכל מקום בקולנוע. האידיאל של הכל ליד הקיר הוא מקום מבודד יותר.

לא משנה כמה מפתיע, עדיף לא לבוא מראש, אבל לפני הפגישה. זה יהיה עצוב אם תבוא מראש, נבחר את המקום, כבר מכוון, כבר בהתחלה נמוכה - וכאן, מסתובב אחרי קדימונים, לידך נחת עם תבור צועני קטן. אופס.

תסתלק איתך בגדים.

אם אתה הולך לרצות את החבר שלי מתחת לחגורה, אז אתה בהחלט צריך משהו כדי לכסות את הרגליים. לדוגמה, מעיל או ז 'קט.

התחל עם נוגע קל.

טעות נפוצה כאשר זוג מיישם כמה פנטזיות סקסיות שלהם - הם ממהרים ללכת "מעניין ביותר". במקרה של יחסי מין בקולנוע, הוא מוערך על ידי האיום שתטופל, כי אתה יכול פשוט לשבור באופן בלתי נוף אחד על השני בחופזה לברוח, רועד מתוך הקלה. יש כמה רומנטיקה מתבגרת מקסימה עם זה, אבל, סביר להניח, אתה עדיין לבו משהו אחר.

לכן, להתחיל עם משהו overproof.

בואו הצעיר שיש לי גברת על ידי הכתפיים, זה נראה התחממות. אם הוא לא יחליט - אישה יכולה לרמוז: "חמוד, קר לי, מחבק אותי" - והוא יהיה. האישה יכולה לשים את ראשו על כתפו, לרחרח קרוב יותר. חמוד, חם, סצנה רומנטית, ידיים ארוגים, חום ואינטימיות.

הבא - עיניים 1.כדי לקיים יחסי מין בקולנוע, אני ממליץ לבחור כל הפגישה לא פוגעת, שם תהיה קטנה של אנשים. בבוקר ובאותו-יום אורחים בקולנוע הוא אפילו פחות, אשר יהפוך פלוס טבעי. לבחור, באופן טבעי, את השורה האחרונה - כך שתוכל למנוע תצוגות סקרניות מלמעלה.

נשיקות!

נשיקה כי אתה אוהב בשבילך, לא יכול להיות עצה מסוימת, כך זה לא מאמר על איך ללמוד כדורגל (אם כי ישנם מאמרים כאלה באתר זה!).

העצה היחידה: עדיף לעשות את זה לא היסטורי וללטוף. אולי אדרנלין מכה לך בראש, ולציוד להרגיש בלהט - וזה נהדר, קדימה! רק נשיקות נינוח הם בדרך כלל שקט יותר, ואתה תמשוך פחות תשומת לב לעצמך, במיוחד אם אתה לא patellied בשבילך, ובאולם יותר אנשים ממה שציפית.

מיומנות יד ולא הונאה.

מנשק אתה יכול ללכת לפעולות פעילים יותר. תוכל לפרוץ לשיער של השותף ולקטון לשחק איתם, ללטף את הגב של הצוואר ואת הצד האחורי של הצוואר (זה עובד מובטחת: למעשה, כל צמרמורת על עמוד השדרה לרוץ ממנו). אתה יכול להחליק עם האצבעות שלך על הצוואר, ללטף את הכתפיים ואת הגב, זה נראה קצת עיסוי, נינוח לרדת.

המצב יוצא דופן ואדרנלין יתרגשו בנוסף, אם כן, אולי ההקדמה הארוכה לא תהיה שימושית בשבילך (במיוחד, הזמן הוא עדיין מוגבל), אבל לפחות מעט לסרט שותף עומד. מה דעתך על מנת ללטף את השדיים שלך, לסחוט ולגלגל מעט פטמות דרך הבגדים, או ליטוף את הבטן, קצת יותר מתמשך לשבץ, אפילו לעסות את הכתפיים? זה יעזור לך להרגיש קרוב אחד לשני, לחזק את הרצון.

וקצת ידיים.

השיטה הקלה ביותר לחשוב בקולנוע היא Ribbut ידידי של החבר שלי. כאן אתה צריך לדעת את הבאים:

ב 1, בשבילך אתה צריך לכסות משהו הרגליים שלך. טוב יותר, אם זה למה זה כשלעצמו הוא גודל ענק, למשל, מעיל, כך שהכל נראה טבעי. על עובדי קולנוע אחרים עשויים לעניין שאתה עושה שם, ואתה לבלבל את הקולנוע עם מעגל "מטורף מטורף". ב 2, כאן היוזמה נוח יותר להראות את הנערה. עבור סיבות פיזיולוגיות טהורות: הזין הזכר שהוקם עדיין יישר, וזה יותר נוח ללעוס יחסית בולטת. מאותה סיבה, זה יותר נוח לעשות ילד מציצה מאשר ההפך. ב 3, זה יהיה יותר נוח אם אתה חבר חבר שלך הוא לא מיד. העובדה היא שאם אישה היא מרוצה ידו של האיש או הפה, אז זה הסיכוי הטוב ביותר להפוך את המקרה אליו. בהתאמה הבחור לרצות זה לא יהיה מאוד נוח. תנוח שישים ותשע - זה מגניב, אבל זה יחכה עד הזמן הטוב ביותר וקריטריון נוח יותר. על בגדים. טוב יותר אם האישה נמצאת בחצאית, ואם אתה לא תחתונים. אם אתה זורק בחזרה רומנטיקה, אוננות בקולנוע - הדבר הוא מביך מספיק, כאן כל שכבת בד בחשבון, אז להקל על זה עבודה. באשר לטכניקה של חיבה - אוריינט הראשון על התגובה של השותף. הם יהיו מרוסנים יותר מאשר בדרך כלל, כי בחדר הקולנוע זה לא סביר לגנוח ולצוות "אה כן, אה כן!"אבל ... אבל אפילו יותר מרגש! תקשיב לאף אחד מהתגלגל, הגוף שלה, תופס עיניים מטושטשות, מרגישים את האדווה מתחת לאצבעות ... אין צורך לעשן אותך, המממ?.. כי עד סקס במיוחד ... ההצגה הטריוויאלית ביותר היא רוכב, במילים אחרות, אישה כורעת באדם. אבל, מדבר בכנות, זה לא הרעיון הטוב ביותר. ב -1, הסיכון של להיות נטוש לפעמים. בכנות, ייתכן שתפסתי את הידיים שלי על הצעד, הם פשוט לא להפריע, כדי לא להיות ממזרים (זה לא בדיחה, לקרוא את הסיפורים ממכניקת הסרט), אבל כאן אלה קדושים לא יכול לעמוד בימבלך.

ב 2, בבגדים, בקריטריונים צפופים - קצת הנאה ממין כזה. אבל ברמה הטכנית אתה יכול לחוות. עדיף לזוז מעט וקרוב ללחוץ אחד על השני כדי להסתיר את הקצב המתאים של תנועות, ונראה שאתה רק לחבק.

ואתה יכול בלם בידי הידיים שלה - זה גם תענוג, זה מרגש, ארוטי, ואפילו אם אתה לא אוהב את זה מאוד - זוהי חוויה זהירה, אשר יהיה מאוד שמח לזכור.

מוסמך מוסמך רוצה לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם נדיבים ואבניים. אבל זה כבר לא רק רגעים נוחים בעבודה.

חייב להיות מקום הרפתקה בחיים!

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

חולף, עדין ומיד שובב. אולי אתה זוכה כאן, פלאש וענה על העיניים שלך, ואולי לעשות את העיניים שלך, והוא יהיה להחליק על ספוגים של השותף שלך - וזה יהיה הרגע שבו ... לפחות קצת סקס מתחיל עם נשיקות, טוב, או לפחות זה כולל. החתן, אתה יכול לנשק את אשתי, וכל זה. באשר לז'אנר, עדיף לתת עדיפות למיליטנט או לקומדיה, שם הסרט מלווה בפעולה מתמדת או מוסיקה מוחלטת מאשר דרמה, שם מחצית הקלטות תופסים את הדיאלוגים. ואת העיקר הוא לא לעשות רעש למתוח הנאה. זכור: עדיין יש לך מקום צפוף, להיתפס - לא מאוד נחמד.

Просмотров: 290 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar